SIERPIEŃ 2018
Bluesowe Noce - Vanesa Harbek Band

vanesa_1_400

Vanesa Harbek – śpiew, gitara

Łukasz Gorczyca - bas,

Tomasz Dominik - perkusja

Vanesa Harbek to niezwykle utalentowana pochodząca z Argentyny gitarzystka, wokalistka i trębaczka i showmanka.

Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budzi zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Vanesa Harbek dzieliła scenę z takimi artystami jak: Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band.

3 sierpnia (piątek) 20:00 - 23:00
Wstęp 25 zł
Bluesowe Noce - Gedia Blues Band

gedia_bb_400

Agnieszka Tyszkiewicz - wokal

Amelia Matląg - wokal

Piotr L. Czawiak - gitary

Ryszard Pytel - harmonijki ustne

Andrzej Dziewa - klawisze

Jan Kozioł - gitara basowa

Jan Wasik - perkusja

11 sierpnia (sobota) 20:00 - 23:00
Wstęp 15 zł
Koncert Birkeland Currents

jeremy__oneal_400

"Birkeland Currents to amerykańsko-polski zespół z Zielonej Góry.Jeremy żegna się z Zieloną Górą koncertowo. Muzyka alternatywna-'Americana'.

Członkowie: Jeremy (gitara, harmonika, wokal), Oneal (gitara basowa), Greg (perkusja), Łukasz (skrzypce)

14 sierpnia (wtorek) 20:00 - 23:00
Wstęp wolny
Bluesowe Noce - Hot Lips

hot_lips_400

Monika Nowicka-voc

Agata Śliwińska - voc

Lidia Leitgeber -voc

Andrzej Kownacki - drums

Robert Kordylewski - bas guit

Janusz Siemienas - guit.

Maciej Słoniewski - sax

Hot Lips to zespół, od którego bije wiecznie żywa energia lat 50. i 60. To trzy charyzmatyczne głosy wokalistek w towarzystwie instrumentalistów, namiętnie rozkochanych w muzyce lat minionych. Zespół na warsztat bierze uważnie wyselekcjonowany, a przez wielu już zapomniany materiał, wpisujący się w charakter muzyki Blues, Jump Blues, Boogie czy Rockabilly. Z powodzeniem ożywia popisowe utwory największych geniuszy tych gatunków.

17 sierpnia (piątek) 20:00 - 23:00
Wstęp 20 zł
Beach Latino Party

beach_latino_400

Latooo, lato wszędzie......też i u nas, w Piekarni. Zapraszamy na gorącą imprezę taneczną, a jakże, w klimatach latynoskich. Muza niezmiennie najlepsza, towarzystwo...również. Jako, że impreza z podtekstem plażowym, preferowane są takież stroje.

Jak ostatnio, i tym razem zapraszamy godzinę wcześniej, już o 20:00, na godzinna rozgrzewkę przed imprą wlaściwą, ktora rozpocznie się o 21:00.

18 sierpnia (sobota) 20:00 - 02:00
Wstęp 15 zł
Bluesowe Noce - Dirty Doctors

dirty20doctors202014_400

Jan Węgłowski- gitara, śpiew

Piotr Walorski - perkusja

Darek Gąsiorek - bas

Tadeusz Szechowski – harmonijka

Zespół ,,Dirty Doctors'' to czterech muzyków, z których dwóch to aktywni zawodowo lekarze -kardiolog i radiolog. Grupa zawiązała się w roku 2013 i jest zielonogórsko-nowosolską formacją. Repertuar grupy to standardy bluesowe takich wykonawców jak: Robert Johnson, Jimmy Rogers, Albert King, T. Bone Walker, Ray Charles, Muddy Waters i inni. Dirty Doctors to mieszanka bluesa i rock'n'rolla w ciekawym wydaniu, to kawał dobrego soczystego grania, idealnie nadającego się do zadymionych klubów i przesiąkniętych zapachem whiskey pubów. Lekarze z ,,Dirty Doctors'' hołdują dewizie: ,, Jeśli na koncercie nie uzdrowimy Waszych skołatanych serc i sponiewieranych dusz, po koncercie możecie liczyć na indywidualne konsultacje medyczne!"

31 sierpnia (piątek) 20:00 - 23:00
Wstęp 20 zł