Karnawałowa zabawa taneczna z zespołem LOVE CREATOR

Jeżeli kochasz muzykę graną na żywo to LOVE CREATOR jest właśnie zespołem dla Ciebie.

Muzyka nas inspiruje, żyjemy z nią i żyjemy z niej więc w naszym repertuarze nie może zabraknąć różnych gatunków muzycznych od disco popu, funky, latino, bluesa, jazzu, rock and roll-a czy rocka, dlatego zawsze z wielką przyjemnością zagramy covery tych gatunków.

Wspaniały męski wokal, moc i subtelność w jednym, do tego doświadczenie i profesjonalizm każdego z osobna gwarantuje wysoki poziom wykonania i udaną muzycznie imprezę. Gwarantujemy wysoką kulturę osobistą i design zespołu.

Gramy w pięcioosobowym składzie: wokalista- skrzypce- wodzirej- gitara basowa, gitara, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon. W naszym repertuarze znajdziecie aktualne hity list przebojów polskich i zagranicznych wykonawców, jak również niezapomniane przeboje minionych lat. Zagramy elektrycznie-energetycznie rozbawiając gości na parkiecie lub zrelaksujemy nastrojową muzyką. Przykładamy szczególną uwagę do jakości dźwięku i dlatego nasza muzyka płynie z wysokiej klasy nagłośnienia, a całości dopełnia oświetlenie estradowe.

Lech Popławski - skrzypce, śpiew, bas

Robert Chyła - tenor sax

Dariusz Kabaciński - gitara

Wojciech Pruszyński - instrumenty klawiszowe

Piotr Sobolewski - perkusja

attachment-1_400.

attachment-1-1_400.attachment-1-2_400.

attachment-1-3_400.

20 stycznia (sobota) 20:00 - 02:00
Wstęp 30 zł