Święci pierwszego kontaktu. Spotkanie z Szymonem Hołownią

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Zielonej Górze zaprasza na otwarte spotkanie z Szymonem Hołownią. Autor w najnowszej książce "Święci pierwszego kontaktu" udowadnia, że przyjaźń ze świętymi jest najlepszą towarzyską inwestycją. Spotkanie będzie połączone z promocją tej książki. Moderatorem spotkania będzie Konrad Stanglewicz.

szymon_400

Na spotkaniu będzie można zakupić książki Autora: Święci pierwszego kontaktu Jak robić dobrze 36,6 czyli Katechizm wg SH Instrukcja obsługi solniczki Ludzie w czasach Jezusa Audiobook Kato Botoks Audiobook Jak zostać świętym

Szymon Hołownia to polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press . Po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i w 2007 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad", MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej", „Newsweeku", kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!", jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego". Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, ostatnio „Ludzi w czasach Jezusa" (2016) i „Instrukcję Obsługi Solniczki" (2017). Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze w Dem. Rep. Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

7 marca (środa) 17:00 - 18:00
Wstęp wolny