Katarzyna Żak „Bardzo śmieszne piosenki”/ Klan Machaliców i Przyjaciele

Katarzyna Żak „Bardzo śmieszne piosenki”/ Klan Machaliców i Przyjaciele

Start : 15 kwiecień, sobota 20:00

Wieczór składa się z dwóch części.
W pierwszej usłyszymy finalistów Konkursu Piosenki Literackiej im. Piotra Machalicy, dla których występ w klubie będzie próbą generalną przed niedzielnym koncertem finałowym w Teatrze Lubuskim.
W drugiej części wieczoru Katarzyna Żak wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15stego do 99tego roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielania kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku…
Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty….bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana – publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Artura Andrusa.

Zapraszamy , bilety 40 zł
rezerwacje 501093724