Shandy & Eva / Festiwal Klan Machaliców i Przyjaciele

Shandy & Eva / Festiwal Klan Machaliców i Przyjaciele

Start : 01 kwiecień, sobota 20:00

Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach. Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka, pochodzi z Warszawy. Obie śpiewają i komponują. Na koncercie w Piekarni będzie im towarzyszył Maciej Szczyciński na basie.
Bilety 35 zł
rezerwacje 501093724

Koncert jest zapowiedzią tegorocznej edycji Festiwalu Klan Machaliców i Przyjaciele. W czasie koncertu przedstawimy i wręczymy Gazetę Festiwalową.
Ewa Żmijewska (córka Artura i Pauliny) należy do przyjaciół Rodziny Machaliców i reprezentuje młode pokolenie artystów związanych z Klanem Machaliców. Gościem szczególnym koncertu będzie Aleksandra Machalica żona Piotra.

Shandy&Eva
Poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, obie zdobyły tam tytuł Associate Of Arts in Vocal Performance. Podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Następnie Shandrelica ukończyła studia licencjackie w Los Angeles College of Music, a Ewa – studia magisterskie w California Institute of the Arts.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale artystki czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych jak jazz, latin, world music, czy country.