Gorące rytmy Cajun, Soul’u i Rhythm’n’bluesa – koncert zespołu MOJO

Gorące rytmy Cajun, Soul’u i Rhythm’n’bluesa – koncert zespołu MOJO

Start : 16 luty, piątek 20:00

Felipe Schrieberg – wokal, bas, gitara lap steel
Tomek Kruk – bas, gitara, gitara lap steel
Michal Mantaj – instr. klawiszowe, akordeon
Piotr Augustynowicz – gitara
Igor Augustynowicz – perkusja

rezerwacje: Agnieszka 500 183 429
Kamila 501 093 724
bilety 50 zł

Mojo to nowy, 5-osobowy skład, grający przyprawiającą o zawrót głowy, wysokoprocentową mieszankę tradycyjnych amerykańskich brzmień z nowoczesną, polską zadziornością. Zespół czerpie inspiracje z rytmów, które królowały niegdyś na najlepszych, szalonych imprezach, tworząc wyjątkowe połączenie między muzykami a publicznością.

Mojo łączy ze sobą wpływy muzyki Cajun, Soul’u i Rhythm’n’bluesa – to brzmienia, które trzęsły posadami klubów tanecznych i zadymionych salonów amerykańskiego południa od Memphis po nowy Orlean – z tradycyjnymi akcentami zapożyczonymi między innymi z polskiego folkloru. Hipnotyczny groove, wpadające w ucho riffy i niesamowita chemia między muzykami to przepis na niezapomniany wieczór.

Z amerykańskim wokalistą Felipe Schreiberg na czele zebrała się śmietanka muzyków związanych od lat z trójmiejskim bluesem: Piotr Augustynowicz, Tomek Kruk, Michał Mantaj i Igor Augustynowicz. W tym niepowtarzalnym składzie muzycy wykonują zarówno premierowy, autorski materiał jak i klasyki rock’n’rolla, przy czym wielką wagę przykładają do wynajdowania mniej znanych “perełek” w repertuarach swoich ulubionych wykonawców.